Potencjał Internetu

Koniec wakacji! Więc przypominam – już niedługo… Boże Narodzenie!

Niebywała historia z tym rozpoczęciem roku szkolnego. Dla sprzedawców intenternetowych to ostatni sygnał, aby zaplanować działania związane ze sprzedażą na Święta Bożego Narodzenia. Jak co roku, dla większości będzie to najobfitszy okres jeśli chodzi o przychód. No ale, aby tak się stało już dziś musisz się za to zabrać.

Oto co po kolei musisz zrobić w najbliższych kilku tygodniach.  Czytaj dalej →

Planowanie, Potencjał Internetu  Tematy: , , , , , , . 0

Co się bardziej opłaca, aby więcej sprzedawać?

Pierwsza sprawa kiedy zaczynasz sprzedawać w internecie to najważniejsze zdobyć ruch na stronę.  Kiedy już masz ten ruch zaczyna być ważna konwersja ruchu na sprzedaż. Powstaje pytanie, czy należy jednym i drugim zajmować się jednocześnie?

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Potencjał Internetu, Rozwój firmy  Tematy: , , , , , , , , . 1

Nie przegap największej zmiany w sprzedaży internetowej w 2014 roku: przejścia do sprzedaży mobilnej

Wydaje się, że sprzedaż internetowa dynamicznie się rozwija, a tu proszę o to wyrasta jej poważny konkurent w postaci sprzedaży na urządzeniach mobilnych: smartfonach, tabletach i innych przenośnych urządzeniach. Niby i tu, i tu mamy do czynienia z internetem. Jednak różnice korzystania z komputerowych urządzeń stacjonarnych i urządzeń mobilnych są na tyle duże, że powstaje oddzielna gałąź e-handlu w postaci m-handlu lub z angielskiego m-commerce.

Jeśli zajmujesz się sprzedażą internetową nie możesz tego przegapić. Tak jak kilka lat temu serwisy społecznościowe zmieniły obraz sprzedaży w internecie, tak teraz zrobią to urządzenia mobilne.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Potencjał Internetu, Wydarzenia  Tematy: , , , , , , . 0

Co najmmiej 77 pomysłów na usprawnienie sprzedaży internetowej

Pracujesz intensywnie w swojej sprzedaży internetowej, robisz swoje akcje marketingowe, obsługujesz swoich klientów – jesteś bardzo zajęty w SWOJEJ działalności sprzedawcy. Co jakiś czas warto jednak się zatrzymać i rozejrzeć się co się dzieje w świecie, w którym działasz. Idealnym miejscem do tego są Targi E-handlu.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Potencjał Internetu, Wydarzenia  Tematy: , , , , , . 0

Do 13 czerwca 2014 r.  musisz zmienić swój sklep internetowy 

Dziś byłem na konferencji w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumenta, gdzie trwała dyskusja na temat przygotowywanej nowej ustawy dotyczącej e-handlu. Wprowadzane regulacje wynikać będą z nowej europejskiej dyrektywy, która dąży do ujednolicenia przepisów prawa konsumenckiego w całej Unii Europejskiej.

Czytaj dalej →

Potencjał Internetu, Prawo w e-commerce, Sklep internetowy  Tematy: , , , . 1

BEZPŁATNE PORADY
dla Internetowych Sprzedawców
x

Chcesz regularnie otrzymywać
Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

 

Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *
Wpisz 4: (filtr antyspamowy)

Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

W każdej chwili możesz zrezygnować!