Rozwój firmy

12 rzeczy, które sprawią, że będziesz stale sprzedawać w internecie – NAGRANIE WIDEO!

Zobacz bezpłatne nagranie WIDEO z webinaru, na którym przedstawiłem 12 rzeczy, które sprawią, że będziesz stale sprzedawać w internecie.

Imię: *
Email: *

Zobacz opinie uczestników szkolenia.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Rozwój firmy  Tematy: , , , . 5

Jak doszedłem do tego, że trenowanie w marketingu internetowym jest w 100% najskuteczniejszym sposobem na pomoc w rozwinięciu sprzedaży internetowej w małych firmach?

Jeden z czytelników napisał do mnie „Wielokrotnie wydawałem pieniądze na coś, co miało przynieść dochody, a zostawałem jedynie z poczuciem bezsensu i kredytem do spłacenia.” Jeśli też się z tym utożsamiasz, przeczytaj lub posłuchaj koniecznie dalej to, co chcę Ci przekazać.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Rozwój firmy, Tworzenie stron internetowych  Tematy: , , , , , , . 0

Co się bardziej opłaca, aby więcej sprzedawać?

Pierwsza sprawa kiedy zaczynasz sprzedawać w internecie to najważniejsze zdobyć ruch na stronę.  Kiedy już masz ten ruch zaczyna być ważna konwersja ruchu na sprzedaż. Powstaje pytanie, czy należy jednym i drugim zajmować się jednocześnie?

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Potencjał Internetu, Rozwój firmy  Tematy: , , , , , , , , . 1

Up Marketing – nowy sposób na pozyskiwanie klientów z internetu

Samo posiadanie i prowadzenie firmy nie wystarczy, aby firma przynosiła dochody wystarczające dla jej właścicieli. Zakładając firmę wszystko wydaje się oczywiste i proste. Z czasem jednak coraz więcej rzeczy się komplikuje.

Uruchomiłeś sklep internetowy, ale nie ma w nim wystarczającego ruchu.  Zacząłeś płacić za reklamę w Google AdWords, ale nie przekłada się to na sprzedaż. Masz niskie ceny, ale klientów i tak nie przybywa. Zadajesz sobie pytanie, co jest nie tak?

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Rozwój firmy  Tematy: , , , , , , , . 0

Jak wznieść firmę na wyższy poziom?

Ktoś kiedyś powiedział, że robienie stale tego samego i oczekiwanie innych rezultatów jest szaleństwem (podobno Albert Einstein). Jeśli więc chcesz rozwinąć swoją firmę, niezależnie od tego na jakim jest teraz poziomie, musisz zacząć robić inne rzeczy niż dotąd. Chcesz się dowiedzieć jakie to rzeczy?  Czytaj dalej →

Rozwój firmy  Tematy: , , , , , , , , , , , . 1

Co zrobić kiedy wszystkie metody sprzedaży internetowej zawodzą?

Jeśli zdarzyło Ci się stosować już różne metody sprzedaży internetowej i wydaje się, że właściwie masz wątpliwość czy dają one wystarczające efekty, to… witaj w klubie :) Po pierwsze każdy sprzedawca musi przejść przez masę nieskutecznych metod. Po drugie musisz wystarczająco długo stosować te działające metody, aby w końcu to zadziałało.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Rozwój firmy  Tematy: , , , , , , , , . 0

BEZPŁATNE PORADY
dla Internetowych Sprzedawców
x

Chcesz regularnie otrzymywać
Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

 

Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *
Wpisz 4: (filtr antyspamowy)

Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

W każdej chwili możesz zrezygnować!