Sprzedaż na Allegro

Co potrzeba, aby sprzedawać w internecie?

Ostatnio spotykam się z klientami głównie na spotkaniach indywidualnych. Przez to niestety ucierpiało moje publikowanie na tej stronie. Większość osób nie jestem w stanie zaprosić na konsultacje 1 na 1. Dlatego szukam formuły, która pomoże mi ponowne częstsze dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Szczególnie, że w ostatnim czasie uzbierało się trochę tego doświadczenia.

W ubiegłym miesiącu dużo mówiłem o wychodzeniu ze sprzedażą poza Allegro. Poprowadziłem specjalne szkolenia na ten temat. Teraz częściowo wracam do tego tematu. Oto dziś nagrałem rano Hangout na ten temat.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Sklep internetowy, Sprzedaż na Allegro  Tematy: , , , , , . 0

Dlaczego nie należy sprzedawać na Allegro? – webinar

Jak tylko sięgnę pamięcią (a sięgam aż do 2000 roku, kiedy zakładałem swoje pierwsze konto), zawsze było mnóstwo ludzi, którzy narzekali na Allegro. A mimo to, Allegro rosło w siłę. To powoli się jednak zmienia i w Allegro dobrze zdają sobie z tego sprawę.

Ty też sprzedając na Allegro musisz mieć rękę na pulsie i zdawać sobie sprawę co to dla ciebie oznacza. Nie przegap przypadkiem momentu, kiedy okaże się, że twoja konkurencja rośnie w siłę, mimo, że ich sprzedaż na Allegro nie wydaje się duża.

Dowiedz się już teraz dlaczego nie należy sprzedawać na Allegro?. Zapraszam na bezpłatny webinar na żądanie. Zarejestruj się tutaj.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Rozwój firmy, Sprzedaż na Allegro  Tematy: , , , , , , , , , . 0

9 metod lepszej sprzedaży niż tylko na Allegro

Jest wiele powodów na to aby sprzedawać w internecie na Allegro. Możesz tam znaleźć duży ruch ludzi, którzy poszukują różnych towarów i usług. W większości są to ludzie gotowi szybko kupować.

Kiedy jednak zaczynasz sprzedawać na Allegro i twój biznes sprzedaży internetowej już się zaczyna rozwijać zaczynasz dochodzić do wniosku, że z tym Allegro nie jest tak wcale różowo. Jeśli nie miałeś na początku konkurencji, to szybko zaczyna się ona pojawiać. Aby wybić się w gąszczu ofert, musisz płacić za dodatkowe wyróżnienia. Za każde wystawienie i za każdą sprzedaż odprowadzasz niemałą prowizję. A najgorzej kiedy jest kiedy masz nawet spory ruch, ale nie masz oczekiwanej sprzedaży.

W takiej sytuacji koniecznie musisz pomyśleć o innych formach sprzedaży w internecie. Oto kilka takich metod, często skuteczniejszych niż sama sprzedaż na Allegro.  Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Rozwój firmy, Sprzedaż na Allegro  . 1

To działa! Coraz więcej firm e-commerce w Polsce to stosuje.

W ciągu ostatniego roku przyglądałem się bardzo uważnie rynkowi e-commerce w Polsce. Ograniczyłem bardzo mocno liczbę otwartych szkoleń i zająłem się przede wszystkim wdrożeniami. Dzięki temu mogę obserwować w praktyce jak krok po kroku metody, których dotąd uczyłem i stosowałem u siebie, sprawdzają się w różnych branżach.

W tym czasie podglądałem również mocno co się dzieje na rynku dostawców usług i narzędzi dla e-biznesu. Bardzo ta branża rozwinęła się w ostatnim czasie – stała się bardziej dojrzała. Niektóre firmy bardzo mocno urosły, pojawiły się nowe, inne stały się mniej widoczne na rynku albo nawet zupełnie znikły.

W związku z tym mam pewne wnioski, którymi wstępnie dzielę się w Telewizji Internetowych Sprzedawców. Posłuchaj:

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Rozwój firmy, Sprzedaż na Allegro  Tematy: , , , . 2

Allegro jest jak wymagający szef – czas go zwolnić lub… sprytnie wykorzystać ;)

© Brett Mulcahy – Fotolia.com

Czy sprzedaż na Allegro oznacza wolność?

Niestety coraz bardziej sprzedaż tam przypomina pracę przedstawiciela handlowego, a nie przedsiębiorcy. Efekt wysokiej konkurencji oraz systemu jaki w ostatnim czasie stworzyło Allegro sprawiają, że sprzedaż na tej platformie coraz bardziej przypomina pracę pod rządami wymagającego szefa. Szefa, który stawia coraz wyższe miesięczne wyniki sprzedaży.

Czytaj dalej →

Automatyzacja w Internecie, Sprzedaż na Allegro  Tematy: , , , , , , , , , , , , . 0

BEZPŁATNE PORADY
dla Internetowych Sprzedawców
x

Chcesz regularnie otrzymywać
Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

 

Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *
Wpisz 4: (filtr antyspamowy)

Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

W każdej chwili możesz zrezygnować!