Tworzenie stron internetowych

10 tematów do artykułów na blog ekspercki

Regularne publikowanie na blogu jest najważniejszą rzeczą, którą robią firmy, które chcą mieć coraz więcej ruchu na swojej witrynie. Na początku głównym źródłem tematów do artykułów powinno być badanie rynku. Oprócz tego należy też sięgać po bieżące i osobiste tematy związane z tym co sprzedajesz.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Strony internetowe, Tworzenie stron internetowych  Tematy: , , , , , . 0

Utrzymanie stron w WordPress kosztuje coraz więcej

Dzień w dzień zmagamy się z atakami hakerów na nasze serwisy i strony internetowe. Niestety niektóre ataki okazują się skuteczne. Wówczas szybko podejmujemy działania naprawcze. Każda taka sytuacja uczy nas co powinniśmy poprawić. Podnosimy więc poziom zabezpieczeń. Można by mieć wątpliwości dlaczego od razu niektórych zabezpieczeń nie wprowadziliśmy.

Czytaj dalej →

Tworzenie stron internetowych  Tematy: , , , , , , . 3

Strona została zablokowana, jest włamanie lub dziwnie się wyświetla?

W ostatnim czasie mamy coraz częściej do czynienia z przypadkami dziwnego zachowywania się stron opartych na WordPress. Codziennie blokowane są kolejne IP w wyników prób wielokrotnego nieautoryzowanego logowania. Zdarzają się blokady kont emailowych i usługi www w wyniku wykrycia włamania. Czyścimy skrypty przed nieutoryzowanymi zmianami. I nagle jeszcze duża część witryn z WooCommerce u niektórych przestała się poprawnie wyświetlać w przeglądarce Google Chrome.

To wszystko świadczy o tym, jak ważne jest nieustanne monitorowanie tego co się dzieje z serwisami internetowymi. Szczególnie takimi, które tworzone są na otwartym i dostępnym kodzie. Nie zawsze da się uniknąć włamań i zmian. Ważne aby szybko je wykrywać i reagować na wszelkie sygnały.

Czytaj dalej →

Planowanie, Środowisko sprzedawcy, Tworzenie stron internetowych  Tematy: , , , , , , , , , . 0

Jak zmienić nazwę domeny bez utraty pozycjonowania?

Rozważasz zmianę nazwy domeny? Zastanawiasz się czy jest możliwość by po wpisaniu w przeglądarkę lub internet (Google) wyświetliła się pod tym samym hasłem nowa domena. Nie wiesz czy będzie tylko można umieścić informację z linkiem na “starej” stronie (tej na razie aktualnej).
Tak, jest to istotne pytanie ze względów promocyjnych. Ważne aby dotychczasowe działania nie poszły na marne. Oto więc co na ten temat warto wiedzieć.
Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Tworzenie stron internetowych  Tematy: , , . 0

Jak pozycjonują się najlepsze sklepy internetowe?

Regularnie trafiają do mnie zapytania od właścicieli sklepów internetowych z prośbą o poradę co zrobić, aby sklep miał większy ruch i w końcu zaczął coraz lepiej sprzedawać. Od lat powtarzam w sumie podobne rzeczy i nadal niektórzy jakby nie wierzyli w to, co się im przekazuje. Dlatego postanowiłem zaprezentować to na najlepszych przykładach.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Tworzenie stron internetowych  Tematy: , , , . 2

Jak doszedłem do tego, że trenowanie w marketingu internetowym jest w 100% najskuteczniejszym sposobem na pomoc w rozwinięciu sprzedaży internetowej w małych firmach?

Jeden z czytelników napisał do mnie „Wielokrotnie wydawałem pieniądze na coś, co miało przynieść dochody, a zostawałem jedynie z poczuciem bezsensu i kredytem do spłacenia.” Jeśli też się z tym utożsamiasz, przeczytaj lub posłuchaj koniecznie dalej to, co chcę Ci przekazać.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Rozwój firmy, Tworzenie stron internetowych  Tematy: , , , , , , . 0

BEZPŁATNE PORADY
dla Internetowych Sprzedawców
x

Chcesz regularnie otrzymywać
Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

 

Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *
Wpisz 4: (filtr antyspamowy)

Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

W każdej chwili możesz zrezygnować!