Wydarzenia

Pierwsza Wielkanoc z ożywionym zającem!

Każdy rok jest rokiem przemian. Szczególnie przypominają o tym Święta Wielkanocne. Z punktu widzenia sprzedaży internetowej ten rok 2014 jest… przemianą w kierunku ożywiania. Dokładnie jak dzisiejszy dzień!

Czytaj dalej →

Wydarzenia  Tematy: , , . 0

Nie przegap największej zmiany w sprzedaży internetowej w 2014 roku: przejścia do sprzedaży mobilnej

Wydaje się, że sprzedaż internetowa dynamicznie się rozwija, a tu proszę o to wyrasta jej poważny konkurent w postaci sprzedaży na urządzeniach mobilnych: smartfonach, tabletach i innych przenośnych urządzeniach. Niby i tu, i tu mamy do czynienia z internetem. Jednak różnice korzystania z komputerowych urządzeń stacjonarnych i urządzeń mobilnych są na tyle duże, że powstaje oddzielna gałąź e-handlu w postaci m-handlu lub z angielskiego m-commerce.

Jeśli zajmujesz się sprzedażą internetową nie możesz tego przegapić. Tak jak kilka lat temu serwisy społecznościowe zmieniły obraz sprzedaży w internecie, tak teraz zrobią to urządzenia mobilne.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Potencjał Internetu, Wydarzenia  Tematy: , , , , , , . 0

Targi eHandlu są odbiciem tego co się dzieje w polskim e-commerce

Naklejka z kodem paskowym, którą każdy zwiedzający dostał przy wejściu sprawiła, że nie trzeba było rozdawać własnych wizytówek. Wystawcy po prostu tylko skanowali kod paskowy. (zdjęcie Fundacja Polak 2.0)

Kolejna edycja Targów eHandlu pokazała, że coraz częściej trzeba dziś wybierać. Nie da się już być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi trendami. Dziś będąc małą firmą musisz wybierać – czy skupiasz się na marketingu społecznościowym, czy idziesz w reklamę w Google, czy skupiasz się na pozycjonowaniu, czy promujesz się za pomocą porównywarek itd.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Środowisko sprzedawcy, Wydarzenia  Tematy: , . 0

Co najmmiej 77 pomysłów na usprawnienie sprzedaży internetowej

Pracujesz intensywnie w swojej sprzedaży internetowej, robisz swoje akcje marketingowe, obsługujesz swoich klientów – jesteś bardzo zajęty w SWOJEJ działalności sprzedawcy. Co jakiś czas warto jednak się zatrzymać i rozejrzeć się co się dzieje w świecie, w którym działasz. Idealnym miejscem do tego są Targi E-handlu.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Potencjał Internetu, Wydarzenia  Tematy: , , , , , . 0

BEZPŁATNE PORADY
dla Internetowych Sprzedawców
x

Chcesz regularnie otrzymywać
Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

 

Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *
Wpisz 4: (filtr antyspamowy)

Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

W każdej chwili możesz zrezygnować!