Jak wykorzystać Allegro do przyciągnięcia ruchu?

Oto legalna metoda na przyciągnięcie ruchu na własne strony z Allegro, sprawdzona już na wielu stronach. W ten sposób możesz wykorzystać Allegro do generowania większego ruchu na własnej witrynie.

Allegro ma swoje ograniczenia regulaminowe i nie możesz wstawiać do aukcji wszystkiego co ci się podoba. Szczególnie linków do własnego sklepu internetowego. To jest zrozumiałe, bo w końcu Allegro zarabia tylko wtedy, kiedy zakup jest przez Allegro, a nie w sklepie.

Są jednak rzeczy, które możesz wstawiać, które kierują ruch poza Allegro i z którymi możesz robić rzeczy, których na Allegro normalnie być nie mógł. Możesz to wykorzystać do zwiększania sprzedaży na Allegro, ale również do pozycjonowania swojej własnej witryny.

Na wideo pokazuję co krok po kroku należy zrobić w celu wykorzystania Allegro do przyciągnięcia ruchu. Aby je obejrzeć, należy zgłosić się na stronie SprzedazNaAllegro.pl. Wówczas w niedługim czasie będziesz mieć możliwość poznać tę niezwykłą metodę.

 

 , .

Jedna odpowiedź do Jak wykorzystać Allegro do przyciągnięcia ruchu?

  1. Katarzyna 12 marca 2014 w 11:56 #

    dlaczego ja jeszcze nie mam takiego czegoś? Gdzieś mi musiało to umknąć…

Dodaj komentarz

BEZPŁATNE PORADY
dla Internetowych Sprzedawców
x

Chcesz regularnie otrzymywać
Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

 

Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *
Wpisz 4: (filtr antyspamowy)

Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

W każdej chwili możesz zrezygnować!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Targi eHandlu są odbiciem tego co się dzieje w polskim e-commerce

Kolejna edycja Targów eHandlu pokazała, że coraz częściej trzeba dziś wybierać. Nie da się już być na bieżąco ze wszystkimi...

Zamknij