co-najlepiej-sprzedaje-sie-na-allegro

Konkurs na pomysł na instrukcje wideo w Camtasia Studio

Jeśli jesteś zapisany na SztukaInstrukcjiWideo.pl (a jeśli nie jesteś, to zrób to jak najszybciej), to właśnie otrzymałeś dostęp do 40 inspiracji na instrukcje wideo w biznesie. Zostały one niedawno przedstawione na szkoleniu na żywo w internecie. W ciągu ostatnich kilku dni opracowałem z tego w programie Camtasia Studio zupełnie nowatorskie nagranie wideo.

Jak już mam nadzieję zdążyłeś się przekonać, jest to interaktywna instrukcja wideo, na której możesz klikać na wszystkie 40 obrazków inspirujących do pomysłów. Uczestnicy spotkania na żywo zdecydowali, które z pomysłów zostały przeze mnie omówione w pierwszej kolejności.

Czytaj dalej →

Potencjał Internetu, Wydarzenia  Tematy: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . 0

Jakie produkty sprzedawać na Allegro?

Jeżeli właśnie zastanawiasz się jakie produkty najlepiej sprzedawać na Allegro, to… musisz zrobić krok wstecz i najpierw zdecydować co sprzedawać, a dopiero później myśleć czy na pewno na Allegro. Allegro jest bowiem tylko pojazdem. Najpierw musisz wybrać drogę, a nie pojazd. Zawiezie Cie w dowolne miejsce, jeżeli tylko prowadzi tam droga, po której ten pojazd może się poruszać.

Najpierw musisz zdecydować komu i co chcesz sprzedawać. Dopiero później podejmujesz decyzję, czy właśnie na Allegro jest to możliwe. To robi ogromną różnicę kiedy w taki właśnie sposób zaczynasz myśleć o internetowej sprzedaży.

Czytaj dalej →

Planowanie, Sprzedaż na Allegro  Tematy: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . 0

BEZPŁATNE PORADY
dla Internetowych Sprzedawców
x

Chcesz regularnie otrzymywać
Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

 

Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *
Wpisz 4: (filtr antyspamowy)

Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

W każdej chwili możesz zrezygnować!