ile-kosztuje-ogloszenie-w-allegro

Dlaczego nie należy sprzedawać na Allegro? – webinar

Jak tylko sięgnę pamięcią (a sięgam aż do 2000 roku, kiedy zakładałem swoje pierwsze konto), zawsze było mnóstwo ludzi, którzy narzekali na Allegro. A mimo to, Allegro rosło w siłę. To powoli się jednak zmienia i w Allegro dobrze zdają sobie z tego sprawę.

Ty też sprzedając na Allegro musisz mieć rękę na pulsie i zdawać sobie sprawę co to dla ciebie oznacza. Nie przegap przypadkiem momentu, kiedy okaże się, że twoja konkurencja rośnie w siłę, mimo, że ich sprzedaż na Allegro nie wydaje się duża.

Dowiedz się już teraz dlaczego nie należy sprzedawać na Allegro?. Zapraszam na bezpłatny webinar na żądanie. Zarejestruj się tutaj.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Rozwój firmy, Sprzedaż na Allegro  Tematy: , , , , , , , , , . 0

Opłaty, czyli ile kosztuje sprzedaż na Allegro

Sprzedaż na Allegro kosztuje. Czasem nawet bardzo dużo. Zaczynając wystawianie aukcji niektórzy początkujący sprzedawcy całkowicie sobie z tego nie zdają sprawy. Później sie dziwią, za na koniec miesiąca przyszło im do zapłaty kilkaset złotych.

Właśnie najgorsze dla początkujących jest to, ze za większość płaci się dopiero po zakończeniu miesiąca. Wystawiają aukcje, promują i sprzedają do woli, a później dopiero przychodzi faktura z 14 dniowym terminem płatności. Jeżeli nie zapłacisz, to zablokują Ci konto i wszelka dalsza sprzedaż zostanie wstrzymana.

Allegro pobiera opłaty za różnego rodzaj czynności. Czytaj dalej →

Sprzedaż na Allegro  Tematy: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . 0

BEZPŁATNE PORADY
dla Internetowych Sprzedawców
x

Chcesz regularnie otrzymywać
Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

 

Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *
Wpisz 4: (filtr antyspamowy)

Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

W każdej chwili możesz zrezygnować!