jak-rozwinac-sprzedaz-internetowa

Jak wznieść firmę na wyższy poziom?

Ktoś kiedyś powiedział, że robienie stale tego samego i oczekiwanie innych rezultatów jest szaleństwem (podobno Albert Einstein). Jeśli więc chcesz rozwinąć swoją firmę, niezależnie od tego na jakim jest teraz poziomie, musisz zacząć robić inne rzeczy niż dotąd. Chcesz się dowiedzieć jakie to rzeczy?  Czytaj dalej →

Rozwój firmy  Tematy: , , , , , , , , , , , . 1

Nie przegap największej zmiany w sprzedaży internetowej w 2014 roku: przejścia do sprzedaży mobilnej

Wydaje się, że sprzedaż internetowa dynamicznie się rozwija, a tu proszę o to wyrasta jej poważny konkurent w postaci sprzedaży na urządzeniach mobilnych: smartfonach, tabletach i innych przenośnych urządzeniach. Niby i tu, i tu mamy do czynienia z internetem. Jednak różnice korzystania z komputerowych urządzeń stacjonarnych i urządzeń mobilnych są na tyle duże, że powstaje oddzielna gałąź e-handlu w postaci m-handlu lub z angielskiego m-commerce.

Jeśli zajmujesz się sprzedażą internetową nie możesz tego przegapić. Tak jak kilka lat temu serwisy społecznościowe zmieniły obraz sprzedaży w internecie, tak teraz zrobią to urządzenia mobilne.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Potencjał Internetu, Wydarzenia  Tematy: , , , , , , . 0

Co najmmiej 77 pomysłów na usprawnienie sprzedaży internetowej

Pracujesz intensywnie w swojej sprzedaży internetowej, robisz swoje akcje marketingowe, obsługujesz swoich klientów – jesteś bardzo zajęty w SWOJEJ działalności sprzedawcy. Co jakiś czas warto jednak się zatrzymać i rozejrzeć się co się dzieje w świecie, w którym działasz. Idealnym miejscem do tego są Targi E-handlu.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Potencjał Internetu, Wydarzenia  Tematy: , , , , , . 0

Ekomersy zmieniają e-handel. Ale co chcesz zmienić u siebie?

Dziś otrzymałem wyniki głosowania internatów w konkursie Ekomersy 2013. Internetowe głosowanie wzbudziło bardzo dużo emocji i doprowadziło ogromnego zaangażowania niektórych z nominowanych firm. Widać, że wyróżnienie przyznawane na Targach E-handlu ma coraz większe znaczenie. To dobrze. Tylko czy aby na pewno najlepsze rozwiązania zdobyły największą liczbę głosów? Czy czasem nie jest tak, że najwięcej zyskały te marki, które potrafiły dotrzeć z informacją o sobie do odpowiednio dużej liczby użytkowników internetu?

Czytaj dalej →

Środowisko sprzedawcy, Wydarzenia  Tematy: , , , , , , , . 0

95 rozwiązań dla Twojego e-biznesu

Dzisiejszy e-handel dysponuje już tyloma usprawniającymi rozwiązaniami, że coraz trudniej objąć je wszystkie razem. Szczególnie wtedy, kiedy się dopiero zaczyna. Dlatego dobrze, że są pojawiają się takie rzeczy jak Targi E-handlu czy Biblia e-biznesu. Trzeba dobrze wiedzieć czego się szuka i co tak naprawdę może ci najszybciej pomóc zwiększyć i uprościć sprzedaż. Dlatego postanowiłem Ci w tym pomóc.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Potencjał Internetu, Wydarzenia  Tematy: , , , , , . 0

Jak się szkolić w sprzedaży internetowej

Na moim nowym blogu o zarabianiu na szkoleniach w Internecie otrzymałem komentarze, z których wynika ze bardzo wiele osób pragnących rozwijać sprzedaż internetowa zmaga się z problemami technicznymi. Co z tego, że wiemy co stosować w internetowej sprzedaży, jeżeli nie potrafimy tego używać?

Czytaj dalej →

Środowisko sprzedawcy  Tematy: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . 0

BEZPŁATNE PORADY
dla Internetowych Sprzedawców
x

Chcesz regularnie otrzymywać
Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

 

Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *
Wpisz 4: (filtr antyspamowy)

Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

W każdej chwili możesz zrezygnować!