m-handel

Nowe sposoby na pozyskiwanie klientów z urządzeń mobilnych

Podczas pobytu na pierwszych Targach Mobilnych w Warszawie zobaczyłem przyszłość. Ujrzałem rozkwitającą nową dziedzinę e-commerce, która właśnie staje się pomału oddzielną gałęzią e-sprzedaży. Prowadząc sprzedaż internetową nie możesz jej bagatelizować. W przeciągu kilku lat większość klientów będziesz pozyskiwać właśnie ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Moim zdaniem w dalszej przyszłości większość urządzeń elektronicznych będzie urządzeniami mobilnymi. Zobacz już dziś co warto wykorzystać do sprzedaży internetowej.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Rozwój firmy  Tematy: , , , , , , , , , , , . 1

Nie przegap największej zmiany w sprzedaży internetowej w 2014 roku: przejścia do sprzedaży mobilnej

Wydaje się, że sprzedaż internetowa dynamicznie się rozwija, a tu proszę o to wyrasta jej poważny konkurent w postaci sprzedaży na urządzeniach mobilnych: smartfonach, tabletach i innych przenośnych urządzeniach. Niby i tu, i tu mamy do czynienia z internetem. Jednak różnice korzystania z komputerowych urządzeń stacjonarnych i urządzeń mobilnych są na tyle duże, że powstaje oddzielna gałąź e-handlu w postaci m-handlu lub z angielskiego m-commerce.

Jeśli zajmujesz się sprzedażą internetową nie możesz tego przegapić. Tak jak kilka lat temu serwisy społecznościowe zmieniły obraz sprzedaży w internecie, tak teraz zrobią to urządzenia mobilne.

Czytaj dalej →

Marketing w Internecie, Potencjał Internetu, Wydarzenia  Tematy: , , , , , , . 0

BEZPŁATNE PORADY
dla Internetowych Sprzedawców
x

Chcesz regularnie otrzymywać
Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

 

Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *
Wpisz 4: (filtr antyspamowy)

Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

W każdej chwili możesz zrezygnować!