sprzedwca-internetowy

Wideo w Camtasia Studio – kolejne 25 pomysłów na wykorzystanie w biznesie

Poprowadziłem dziś drugą część interaktywnego webcastu „40 pomysłów na instrukcje wideo”. Tak jak poprzednio, również teraz kolejność przedstawianych pomysłów zależała od uczestników spotkania.

Jeśli chcesz otrzymać nagranie z obu części, to zgłoś się na stronie SztukaInstrukcjiWideo.pl. Otrzymasz je w najbliższy weekend i będzie ono dostępne tylko przez kilka dni (zobacz tutaj opinie z pierwszej części).

Jeśli brałeś udział w spotkaniu, w komentarzu możesz podzielić się wrażeniami lub zadać pytanie odnośnie tworzenia i wykorzystania instrukcji wideo w Camtasia Studio.

Czytaj dalej →

Reklama wideo, Rozwój firmy  Tematy: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . 0

Czy prywatność to przeżytek?

Byłem dziś w kinie, aby już po raz drugi obejrzeć film “The Social Network”. Kiedy oglądałem go po raz pierwszy, to dosłownie nie mogłem po nim spać (odradzam oglądanie go wieczorem :) ). Otworzył mi oczy na wiele spraw oraz niesamowicie zainspirował do nowych pomysłów.

Od tamtego czasu zacząłem też więcej myśleć o kwestii prywatności w internecie. Okazuje się, że Facebook, największy na świecie serwis społecznościowy, powstał z potrzeby podglądania innych ludzi. Jeśli aż 500 milionów ludzi na świecie zdecydowało się udostępnić dane o sobie, to coś w tym musi być!

Czytaj dalej →

Potencjał Internetu, Środowisko sprzedawcy  Tematy: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . 0

Czy warto stać się osobą publiczną?

Kiedy zaczynałem używanie Facebooka bardzo nie podobało mi się to, że tak trudno ukryć na nim swoją prywatność. Facebook wymaga od Ciebie nie tylko podania imienia i nazwiska, ale również daty urodzenia i usilnie wyciąga również inne dane osobowe.

To, że wyciąga te dane, to jeszcze pół biedy. Ale najgorsze jest to, że je publikuje dla innych! Ustawienia prywatności na Facebooku od początku nie dawały wielkich możliwości manewrowania tymi danymi. Nie rozumiałem dlaczego.

Czytaj dalej →

Potencjał Internetu, Środowisko sprzedawcy  Tematy: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . 0

BEZPŁATNE PORADY
dla Internetowych Sprzedawców
x

Chcesz regularnie otrzymywać
Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

 

Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *
Wpisz 4: (filtr antyspamowy)

Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

W każdej chwili możesz zrezygnować!