Ty też poradzisz sobie z multimediami

Dziś od jednej z uczestniczek warsztatów „Multimedia Na Blog„, Basi Szumockiej, otrzymałem laurkę w postaci jej pierwszego filmu wykonanego w Movie Maker, którego nauczyła się podczas ostatniej sesji warsztatów.

Multimedia Na Blog - warsztatyTy też możesz nauczyć się tworzyć takie filmy. Ruszyły właśnie zapisy na drugą edycję warsztatów.

Dodaj do:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Śledzik
  • Blip
  • Blogger.com
  • Flaker
  • Google Buzz
  • Twitter
  • Wykop
  • Gadu-Gadu Live
  • LinkedIn
  • email

6 komentarzy do “Ty też poradzisz sobie z multimediami”

  • Marcin:

    Witam.

    Jak wygląda sprawa copyright`u na materiały zamieszczone w tym filmie ?

  • Basiu!
    Super.Gratuluję

  • Dogłębnie wzruszające, aż niesamowite.

  • Oto jak wygląda sprawa praw autorskich na materiały zamieszczone w filmie Basi Szumockiej:

    - Autor muzyki jest jej przyjacielem i podarował jej swoje kompozycje. Chciałby zarabiać na swoich kompozycjach i w ten sposób ma reklamę.

    - W końcówce filmu są podane adresy serwisów, które udostępniają bezpłatne zdjęcia. Basia wstawiła też podziękowania skierowane do autorów tych zdjęć.

    Basia napisała do mnie, że teraz zrobi kilka takich filmów ze zdjęciami wykonanymi przez jej szwagra, który pasjonuje się Japonią i udokumentował ogromną ilością zdjęć swoje podróże do Japonii. Marzy o zarabianiu dzięki sprzedaży zdjęć, a Basia w ten sposób pomoże mu spopularyzować zdjęcia.

    Jak widzicie, jak już się nauczycie wykorzystywać multimedia, to materiał na nie się znajdzie. Większość osób potrafi coś stworzyć, ale ma trudności z przetworzeniem tego do Internetu i ze sprzedażą. Każdy z Was może im w ten sposób pomóc. Dlatego właśnie w ramach moich warsztatów dla internetowych sprzedawców organizuję teraz „Multimedia Na Blog”, abyście dzięki multimediom mogli zarabiać w sieci.

  • Film zrobił na mnie duze wrazenie.
    Komentarz Mirka jeszcze większe.
    Pozdrawiam.
    Pawel

  • szachydladzieci:

    Ja też tak chcę robić filmy… :-)

    Krystyna

Wpisz komentarz

Instruktażowa Telewizja Internetowych Sprzedawców
Klub Internetowych Sprzedawców
Najnowsze komentarze
Warsztaty z WordPress’a
Warsztat z konsultacjami
Magia Facebooka
Więcej o Allegro
Pomysły na zarabianie
Zarabianie Na Spotkaniach w Internecie
Autorespondery
Automatyzacja Biznesu - kliknij
Archiwa
Zobacz…
Multimedia Do Internetu - szkolenie
Szkolenie: Jak filmować i edytować wideo do internetu?
Strony internetowe
Szybkie sposoby na własne strony www
Wideo, Audio i Grafika
Multimedia Do Internetu - szkolenie
Marketing Relacyjny, czyli jak zwiększyć zyski
Uczestnicy szkoleń mówią
  • Klub Internetowych Sprzedawców dla mnie to doskonałe źródło wiedzy: 1. Wiedzy bardzo szczegółowej „krok po kroku”. 2. Wiedzy podanej w bardzo przystępny sposób, bezpośrednio na spotkaniach Klubu i po spotkaniu na stronie www. 3. Wiedzy bardzo rzetelnej. 4. Wiedzy wszechstronnej, każdej której potrzebuję w tym temacie, bez ograniczeń. To cztery solidne filary w budowie mojego miejsca w internecie i internetowego biznesu. To wspaniałe mieć taki solidny serwis i wsparcie w każdej problemowej sytuacji. Najcenniejsze jest to, że będąc członkiem mogę liczyć na pomoc Mirka w każdej sytuacji z którą nie umiem sobie poradzić. Wystarczy, że napiszę jaki mam problem, a Mirek na najbliższym spotkaniu Klubu Internetowych Sprzedawców, rozłoży problem na czynniki pierwsze, wszystko wytłumaczy i pokaże, jak to zrobić. Wspaniałe jest jeszcze to, że temat nie ucieka. Po spotkaniu na żywo zawsze mogę wrócić do tematu na nagraniu ze spotkania i spokojnie – jeśli trzeba, to wielokrotnie – przeanalizować i oswoić problem. Dodam jeszcze, że spotkaniom oprócz rzeczowej, merytorycznej wiedzy przekazywanej przez Mirka, towarzyszy ciepła atmosfera, życzliwość i bezgraniczna wyrozumiałość dla niekompetentnych. Dzięki temu, a zdradzę, że to dla mnie trudny temat, założyłam blog na własnym hostingu i dzięki pomocy Mirka – mam nadzieję – blog eksperta będę rozwijać.
    Ania Kropka (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców) »
  • Trudno mi sobie wyobrazić siebie w Internecie bez Mirka. Używam imienia, ponieważ z nauk i inspiracji Mirka korzystałam już zanim powstały SPINT i Klub Internetowych Sprzedawców. Korzystam ze szkoleń i warsztatów. W ich ramach, poza umiejętnościami, pozyskałam dostęp do nieznanych mi wcześniej bezpłatnych, ale także płatnych po atrakcyjnych cenach, programów i serwisów. Do szkoleń mamy bezterminowy dostęp. Forum służy do uzyskiwania szybkiej pomocy. Spotkania w ramach Klubu Internetowych Sprzedawców i inne formy spotkań z Mirkiem w Internecie to bieżące rozwiązywanie problemów zgłaszanych wcześniej lub w trakcie przez Klubowiczów. Wątpię czy jest gdzieś lepsze traktowanie partnerów w nauce i w biznesie. Podpisuję się też pod wszystkimi pochwałami moich "szkolnych" koleżanek i kolegów. Stworzona przez Mirka atmosfera życzliwości i wyrozumiałości(!) wszystkim nam się udziela. I to jest piękne! Dziękuję Ci Mirku!
    Rita Wrześniowska (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców) »
  • Członkostwo w klubie pomaga mi byc na biezaco z tendencjami dotyczacymi dzialalnosci w internecie. Pytania Wspolklubowiczow i Mirka odpowiedzi pozwalaja mi w szybkim czasie rozwiazac problemy, ktore samodzielnie odkladalabym w nieskonczonosc do rozwiazania lub tematy do realizacji, o ktorych istnieniu nie mialabym pojecia. Dziekuje Mirku, dziekuje Wspolklubowicze!
    Beata Suchodolska (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców) »
Szkoła Sprzedaży Internetowej
Zobacz też…
Sekrety Powodzenia Super Ekspertów