Jak zwiększyć liczbę odwiedzin stron internetowych

Jak publikować na blogu eksperckimW ubiegłym tygodniu poprowadziłem szkolenie na temat wykorzystania blogów w biznesie. Mówiłem o tym w jaki sposób publikować na blogu eksperckim, aby mieć coraz więcej odwiedzin.

Udostępniam dziś pierwszą część szkolenia. Zapraszam do obejrzenia 14 minutowego nagrania wraz ze slajdami.

Kliknij na poniższy obrazek.

.

Aby otrzymać dostęp do następnych część zapisz się na bezpłatny kurs „Blog Dla Eksperta”.

Dodaj do:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Śledzik
  • Blip
  • Blogger.com
  • Flaker
  • Google Buzz
  • Twitter
  • Wykop
  • Gadu-Gadu Live
  • LinkedIn
  • email

6 komentarzy do “Jak zwiększyć liczbę odwiedzin stron internetowych”

  • EwaM:

    Niestety transmisja przerywa sie po pierwszych słowach.
    pozdrawiam,
    Ewa Masłowska

  • jerastep:

    Fakt, przerywa. Wystarczy jednak w tym momencie kliknąć na przycisk „Start” i dalej działa już bez przeszkód ;)

  • Ewo

    Wystarczy nacisnąć przycisk play z lewej strony u dołu i działa!

    Życzę Ci wielkich inspiracji. Sama niemal z zapartym tchem słuchałam na żywo tego webcastu mimo, że już sporo wiem na ten temat. Gorąco polecam. Mirek w moim odczuciu jest cierpliwym i bardzo kreatywnym nauczycielem.

    Pozdrawiam
    Basia
    Blog Pierwszy

    e-biznes

  • [...] w ubiegłym tygodniu w webcaście Mirka Szmajdy na ten temat. Dzisiaj Mirek udostępnił pierwszą część nagrania z tego spotkania. Na początku nagrania film zatrzymuje się i trzeba nacisnąć przycisk “play” po [...]

  • Cześć Mirku!Uważam że się coraz bardziej wyrabiasz.Jesteś tym którego zawsze czytam.Stwierdzam że dzisiaj był bardzo dobry czysty dżwięk.

  • Nie wiem jak było wcześniej ale mi nagranie nie przerywa. Mirku: dosyć dobre nagranie, wszystko wyjaśnione w fajny sposób krok po kroku. Myślę, że dla początkujących blogerów czy webmasterów jest to naprawdę bardzo wartościowa wiedza, wyjaśniona w przystępny sposób.

Wpisz komentarz

Instruktażowa Telewizja Internetowych Sprzedawców
Klub Internetowych Sprzedawców
Najnowsze komentarze
Warsztaty z WordPress’a
Blog Dla Eksperta - Warszaty
Warsztat z konsultacjami
Magia Facebooka
Więcej o Allegro
Pomysły na zarabianie
Zarabianie Na Spotkaniach w Internecie
Autorespondery
Automatyzacja Biznesu - kliknij
Archiwa
Zobacz…
Szkolenie: Jak filmować i edytować wideo do internetu?
Strony internetowe
Szybkie sposoby na własne strony www
Wideo, Audio i Grafika
Szkolenie: Jak tworzyć prezentacje, aby na nich zarabiać?
Marketing Relacyjny, czyli jak zwiększyć zyski
Uczestnicy szkoleń mówią
  • Klub Internetowych Sprzedawców dla mnie to doskonałe źródło wiedzy: 1. Wiedzy bardzo szczegółowej „krok po kroku”. 2. Wiedzy podanej w bardzo przystępny sposób, bezpośrednio na spotkaniach Klubu i po spotkaniu na stronie www. 3. Wiedzy bardzo rzetelnej. 4. Wiedzy wszechstronnej, każdej której potrzebuję w tym temacie, bez ograniczeń. To cztery solidne filary w budowie mojego miejsca w internecie i internetowego biznesu. To wspaniałe mieć taki solidny serwis i wsparcie w każdej problemowej sytuacji. Najcenniejsze jest to, że będąc członkiem mogę liczyć na pomoc Mirka w każdej sytuacji z którą nie umiem sobie poradzić. Wystarczy, że napiszę jaki mam problem, a Mirek na najbliższym spotkaniu Klubu Internetowych Sprzedawców, rozłoży problem na czynniki pierwsze, wszystko wytłumaczy i pokaże, jak to zrobić. Wspaniałe jest jeszcze to, że temat nie ucieka. Po spotkaniu na żywo zawsze mogę wrócić do tematu na nagraniu ze spotkania i spokojnie – jeśli trzeba, to wielokrotnie – przeanalizować i oswoić problem. Dodam jeszcze, że spotkaniom oprócz rzeczowej, merytorycznej wiedzy przekazywanej przez Mirka, towarzyszy ciepła atmosfera, życzliwość i bezgraniczna wyrozumiałość dla niekompetentnych. Dzięki temu, a zdradzę, że to dla mnie trudny temat, założyłam blog na własnym hostingu i dzięki pomocy Mirka – mam nadzieję – blog eksperta będę rozwijać.
    Ania Kropka (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców) »
  • Trudno mi sobie wyobrazić siebie w Internecie bez Mirka. Używam imienia, ponieważ z nauk i inspiracji Mirka korzystałam już zanim powstały SPINT i Klub Internetowych Sprzedawców. Korzystam ze szkoleń i warsztatów. W ich ramach, poza umiejętnościami, pozyskałam dostęp do nieznanych mi wcześniej bezpłatnych, ale także płatnych po atrakcyjnych cenach, programów i serwisów. Do szkoleń mamy bezterminowy dostęp. Forum służy do uzyskiwania szybkiej pomocy. Spotkania w ramach Klubu Internetowych Sprzedawców i inne formy spotkań z Mirkiem w Internecie to bieżące rozwiązywanie problemów zgłaszanych wcześniej lub w trakcie przez Klubowiczów. Wątpię czy jest gdzieś lepsze traktowanie partnerów w nauce i w biznesie. Podpisuję się też pod wszystkimi pochwałami moich "szkolnych" koleżanek i kolegów. Stworzona przez Mirka atmosfera życzliwości i wyrozumiałości(!) wszystkim nam się udziela. I to jest piękne! Dziękuję Ci Mirku!
    Rita Wrześniowska (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców) »
  • Członkostwo w klubie pomaga mi byc na biezaco z tendencjami dotyczacymi dzialalnosci w internecie. Pytania Wspolklubowiczow i Mirka odpowiedzi pozwalaja mi w szybkim czasie rozwiazac problemy, ktore samodzielnie odkladalabym w nieskonczonosc do rozwiazania lub tematy do realizacji, o ktorych istnieniu nie mialabym pojecia. Dziekuje Mirku, dziekuje Wspolklubowicze!
    Beata Suchodolska (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców) »
Szkoła Sprzedaży Internetowej
Zobacz też…